עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

מריה קאלאס - במילותיה - ערב ברוסית "Мария до Каллас".

מפגש מוסיקלי והקרנת הסרט

האירוע ברוסית

 

Музыкальная встреча и премьера документального фильма:
В этой музыкальной встрече, посвященной памяти легендарной оперной певицы Марии Каллас и ее творческому наследию, пианистка и лектор Ирина Федорова присоединиться к певицам Алла Василевицкая и Анастасия Клеван.

Музыка и беседа позволят нам заглянуть за кулисы мира оперы ,познакомиться с дополнительными аспектами влияния великой Марии Каллас на целое поколение оперных певиц и на мир оперы в целом.

О фильме:
Впервые на большом экране, 40 лет спустя после ее смерти, величайшая оперная певица получает возможность рассказать историю своей жизни своими словами.
В интервью, большая часть которых никогда не была показана на экране, Каллас рассказывает о своей жизни . В фильме, эти интервью представлены вместе с личными видео, которые были сняты на 8 мм пленку друзьями Каллас. Также представлены фотографии, которые никогда прежде не были опубликованы, видеозаписи , снятые за кулисами, а также видеозаписи, снятые ее поклонниками во время концертов.

 

סוף סוף, 40 שנה אחרי מותה, ובפעם הראשונה על המסך, זוכה זמרת האופרה הגדולה מכולן לספר את סיפור חייה כפי שלא סופר מעולם, במילותיה שלה.

 

קאלאס בקול שלה, מספרת את סיפור חייה, בראיונות שרובם לא נראו מעולם על המסך, המשולבים בקטעים מסרטי 8 מ"מ פרטיים שצולמו ע״י חברים, צילומים שטרם נראו, מכתבים אינטימיים, קטעי סרטים שצולמו מאחורי הקלעים והקלטות של קטעי אופרה שחלקם צולמו ע״י מעריצים.

 

הסרט נפתח בשנת 1974 עם ראיונות שלא פורסמו מעולם, שלוש שנים לפני מותה. מריה מדברת על האופן שבו היא חוללה מהפכה באופרה, אבל גם מספרת על החרטה הכי גדולה שלה -  שלא הקימה משפחה. קאלאס, שהפכה להיות דיווה, מאלצת את ״מריה הצעירה״ לוותר על רצונותיה לחיים נורמאלים.

 

במאי: טום וולף

צרפת, 2017

113 דקות

 

מפגש מוסיקלי מקדים להקרנת הסרט:

"להיות או לא להיות מריה קאלאס- "בעקבותיה של קאלאס"

 

הפסנתרנית והמרצה יעל קרת תחבור לזמרות האופרה הילה בג׳יו ויעל לויטה, למפגש מוסיקלי על המורשת של זמרת האופרה האגדית מריה קאלאס.

דרך שיחה ושירה, נזכה למבט מקורי אל מאחורי הקלעים של עולם האופרה ונחשוף פן נוסף של השפעתה האדירה של קאלאס על דורות רבים של זמרות אופרה, ודרכן- על עולם האופרה כולו.

 

האירוע ברוסית
מועדים
  תאריך יום שעה אולם הזמנת כרטיסים  
  06.03.2019 יום ד 19:00 אולם רבקה קראון