עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

רותם כהן

סיבוב חורף 2016/2017

אחת לכמה זמן, מצליח אמן לייצר לעצמו משבצת ייחודית ולבלוט, הודות למוסיקה שהוא מייצר. מוסיקה שמחלחלת פנימה, אוחזת בנו חזק ומלווה אותנו הלאה. רותם החל את דרכו בעולם המוסיקה מאחורי הקלעים, ככותב וכמלחין להיטים, לגדולי הזמר בישראל, ביניהם: שלומי שבת עם ״מה ששלי שלך״ ואייל גולן עם "כשאחר" (עליו קיבל פרס אקו"ם) ו-"נגעת לי בלב".
עם צאת אלבום הבכורה של רותם "אל העולם שלך", ביסס את מעמדו בקדמת הבמה כשזכה בתואר תגלית השנה בכל כלי התקשורת ואף בפרס אקו"ם נוסף.
אלבום הבכורה, כמו גם אלבומו השני "לא דמיינתי" שכתב והלחין, זכו שניהם במהירות, למעמד אלבום זהב והניבו להיטי רדיו ושטח חוצי-גילאים.
בהופעותיו, המלאות עד אפס מקום, בכריזמה ונוכחות שופעת סקס-אפיל, מצליח רותם מחד לרגש ומאידך, להרים כל ישבן מהכיסא. על הבמה הוא מגיש לקהל את מיטב להיטיו; 'אל העולם שלך', 'גם אני', 'בואי נדבר', 'כמעט שהתרגלתי', 'אקוט שרי' (עם מגי אזרזר), 'זה לא את' ועוד...
גלגלצ: "בשיריו אפשר לשמוע השפעות ממקומות קצת אחרים - אמריקה הלטינית בעיקר. לא מפתיע, בהתחשב בכך שהוא הצהיר לא אחת שהוא הושפע מאוד מחוליו איגלסיאס. האמת שלנו זה הזכיר בעיקר את התוצרים של הבן. יתכן שמדובר באנריקה איגלסיאס הישראלי?״

החורף הקרוב צפוי להיות חם מהרגיל...

 צילום: גבריאל בהרליה 

למופע זה ניתנת הנחה למנויים אך לא ניתן להחליף כרטיסי בחירה