עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
 
 
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

סדרת הג'אז 2016/17

 

 

ג'אז חם בשיתוף שמים - אירגון, ניהול והפקה
סדרה בינלאומית מצליחה המארחת מוסיקאים והרכבים מובילים בסצנת הג'אז העולמית, אליהם מצטרפים בכירי נגני הג'אז הישראלים

 

 

 
שגעון הסווינג

תזמורת הסווינג דאנס מברלין משחזרת את שנות ה- 30 וה- 40 עם הלהיטים של קאונט בייסי, גלו מילר, בני גודמן ועוד. התזמורת לוקחת אותנו לסווינג של שנות ה- 30 וה- 40 באמריקה; לא רק לצליל האותנטי מעידן הסווינג אלא גם התלבושות, המיקרופונים וכלי הנגינה המיוחדים ממש כמו בשנות ה 30.

photo: Hwe Hauth 

< יום ב / 14.11.16 / 21:00

 
אופרת הג'אז פורגי ובס עם הזמרת דיבורה קרטר ושישיית ממלו גייטונופוליס
אופרת הג'אז פורגי ובס עם הזמרת דיבורה קרטר ושישיית ממלו גייטונופוליס

דיבורה הופיעה בתפקידים ראשיים במחזות זמר בברודווי וכן עם תזמורות בעלות שם עולמי כמו תזמורת הרדיו הגרמני, תזמורות הביג בנד של ברלין ושל פרנקפורט, תזמורת האופרה של ברלין ועוד. דיבורה מרבה להתארח בתוכניות טלוויזיה יוקרתיות, להופיע ברחבי העולם וכן נותנת כיתות אמן בשירת ג'אז במכללות למוזיקה. בג'אז חם היא תחבור לשישיית ממלו גייטונופוליס בעיבודים מיוחדים של ממלו, שיבצעו לראשונה ב'ג'אז חם' לאופרה הראשונה של הג'אז 'פורגי ובס'.

photo Julio Sanchez 


< יום ב / 12.12.16 / 21:00

 
קברט הג'אז של אדית פיאף וג'וזפין בייקר בביצוע צמד הזמרים והנגנים ניקי וג'ולס
קברט הג'אז של אדית פיאף וג'וזפין בייקר בביצוע צמד הזמרים והנגנים ניקי וג'ולס

ניקול רושל (ניקי) היא זמרת, רקדנית ושחקנית שכישפה את פריס כשהופיעה בתפקיד ג'וזפין בייקר במופע "מחפשים את ג'וזפין" של ג'רום סבארי. היא הופיעה בין השאר ב "משפחת קוסבי" ו"תהילה" בברודווי. ג'וליאן ברונטו (ג'ולס) הוא פסנתרן, גיטריסט וזמר עטור פרסים כמלחין. ניקי וג'ולס מזמינים אתכם למופע אינטימי של קברט ג'אז עם השירים המרגשים של שתים מכוכבות הג'אז של פריס: אדית פיאף המוכרת לכל וכן וג'וזפין בייקר, הבדרנית האפרו- אמריקאית הראשונה שזכתה למעמד של כוכבת בינלאומית.


photo:  Eric Garault

< יום ב / 27.2.17 / 21:00

 
סיירוס מנגן אלביס פרסלי
סיירוס מנגן אלביס פרסלי

בהשתתפות סיירוס צ'סטנט, יוראי אורון ואיתן איצקוביץ
אוהדים של ג'אז מסורתי, בלוז וגוספל יסתקרנו מאוד להאזין לסיירוס צ'סטנט. הצליל שלו בפסנתר מלא רגש, עשיר, בטוח ובמובנים רבים קלאסי - הוא בולט כדוגמא מקורית ומרתקת של עידון. מעבר לכישורים הטכניים המופתיים שלו, צ'סטנט תמיד משאיר רושם בל יימחה בגרוב ובמשפטים מוסיקליים בלתי נשכחים, הן בתווים הכתובים והן באילתורים שלו. הרעיון של צ'סטנט לחבר בין אלביס לג'אז מתבסס על השפעות הבלוז, הקאנטרי והגוספל שניכרות במוזיקה של אלביס. הלהיטים הגדולים של פרסלי מקבלים פרשנויות יוצאות דופן אצל צ'סטנט.< יום ב / 27.3.17 / 21:00

photo: courtesy of Cyrus Chesnut 

 
מחווה לארתה פרנקלין עם שירמה ראוס ותזמורתו של אייל וילנר
מחווה לארתה פרנקלין עם שירמה ראוס ותזמורתו של אייל וילנר

 שירמה ראוס הופיעה עם אמנים כמו צ'אקה קאן, מייקל בולטון, קנדי דלפר ותזמורת המטרופול. כמו כן הופיעה עם הזמרת הידועה אנוק, גם באירוויזיון 2013 , שם הוכתרה כזמרת הליווי הטובה ביותר של האירוע כולו על ידי הטיימס אירוויזיון.


photo: Maurice Giltjes

< יום ב / 8.5.17 / 21:00

 
הסמבה של כרמן עם זמרת הג'אז הלטינית כרמן סוזה מאיי קייפ ורדה
הסמבה של כרמן עם זמרת הג'אז הלטינית כרמן סוזה מאיי קייפ ורדה

בהשתתפות נגן הבס תיאו פסקל, עמית פרידמן ואמיר ברסלר
זוכת פרס "הזמרת הטובה ביותר" ופרס ה Best Morna בתחרות פרסי הגראמי של קייפ ורדה. זמרת, מלחינה ומוסיקאית בעלת קול ייחודי ואישי שמשלב מקצבים מסורתיים עם השפעות ברזליאיות וג'אז. הופיעה בפסטיבלים ברחבי העולם. לג'אז חם היא תגיע עם תיאו פסקל, המפיק המוסיקלי והמורה שלה ואחד הבסיסטים הטובים ביותר בפורטוגל.


photo by Jazzpilon

< יום ב / 3.7.17 / 21:00