עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
 
 
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

הנחיות למנויי תיאטרון סדרת הנבחרים עונת 2016/17

המנוי מזכה אתכם ב:
* חמש הצגות נבחרות ביום קבוע ובמקום קבוע
הודעה על ההצגות ומועדיהן תפורסם בחוברת המידע ובאתר התיאטרון. אנא הקפידו לבוא בתאריך שנועד לסדרתכם והביאו עמכם את כרטיס המנוי.
* מופע נוסף לבחירה - מתוך מגוון ההצגות, הקונצרטים, מופעי הג'אז, מופעים מוסיקליים, מופעי המחול הישראלי ומרבית מופעי הבידור המתקיימים במתחם. כמו כן, ניתן לממש את מופע הבחירה להצגה בחאן.
* סרטים - במנוי שתי כניסות לסרטי האיכות המובילים מהארץ ומהעולם המוקרנים מידי ערב בתיאטרון.
* חוברת התיאטרון ובה תכנית המופעים המלאה, לרבות פרטים אודות הצגות המנויים ומועדיהן, תישלח אליכם חמש פעמים בשנה. בנוסף, תקבלו בקביעות עדכונים ומידע על אירועים מיוחדים והטבות בדוא"ל ובפייסבוק. כמו-כן, תוכלו למצוא את החוברת בגרסה הדיגיטלית באתר התיאטרון.

מידע שימושי
* הזמנת מקומות להצגות ולמופעים ניתן לבצע בקופת התיאטרון 02-5605755 או באתר התיאטרון.
* מסרון תזכורת הכולל את פרטי המופעים שהוזמנו על ידכם )תאריך, שעה ומקומות הישיבה( ישלח אליכם יום לפני מועד המופע. אנא וודאו שמספר הטלפון הנייד שברשותכם מעודכן ברישומי התיאטרון. הכניסה להצגות ולמופעים שהוזמנו על ידכם, תתבצע באמצעות כרטיס המנוי, אנא הקפידו להביא אותו עמכם.
* הקדימו להגיע למופעים. מאחרים לא יוכלו להגיע למקומותיהם.
* במידה ותאלצו לשנות את מועד המופע שלכם או לבטל את הכרטיסים, אנא פנו לקופת התיאטרון עד 24 שעות לפני המופע. אחר מועד זה לא יתקבלו ביטולים.
* אובדן כרטיס - במקרה של אובדן כרטיס המנוי, תוכלו להגיע לקופת התיאטרון ולקבל כרטיס חדש.
< המנוי בתוקף עד ה - 30.9.17.

הטבות נוספות למנויים

* 30% הנחה להצגות התיאטרון הישראלי.
* 20% הנחה למרבית המופעים בתיאטרון, לרבות קונצרטים, מופעי ג'אז, המופעים המוסיקליים, מופעי מחול, מופעי בידור, מופעים מחו"ל, סרטים והצגות בסדרת המנויים לילדים.
* הנחה למפגשי תרבות בשיתוף "אסכולות" בתיאטרון ירושלים.
* הנחה קבועה בחנות הספרים ובבית הקפה שבמתחם התיאטרון.