עמוד הבית
הסל שלי החשבון שלי
 
 
חיפוש אירוע
חיפוש
סוג
 

פסטיבלים בתיאטרון

 

כחלק מהפעילות התרבותית הענפה, פסטיבלים רבים מתקיימים דרך קבע במתחם התיאטרון

פסטיבל פסנתרים SAVE THE DATE - 13-16.11.19
פסטיבל של ארבעה ימים המתקיים בסתיו ומתמקד בכלי המוביל של המוסיקה - הפסנתר. מוסיקה נפלאה עם למעלה מ-300 משתתפים, רסיטלים, קונצרטים, זמורות, סרטים, תווים והרבה מאד קלידים


פסטיבל סוף הקיץ 27-29.8.19- SAVE THE DATE
פסטיבל רב-תחומי מקורי מבית היוצר של תיאטרון ירושלים המתקיים ברחבת התיאטרון, תחת כיפת השמים מידי חודש אוגוסט. שלושה ימים של יצירה מקורית בהשתתפות אמנים ישראלים ובינלאומיים, המבטאים את השיח העכשווי בין אמנויותפסטיבל רב-תחומי מקורי מבית היוצר של תיאטרון ירושלים, המשלב יצירות שונות מתחום הבמה והמסך. שלושה ימים של יצירה ייחודית בהשתתפות אמנים ישראלים, המבטאים את השיח העכשווי המתקיים בין אמנויות הבמה והמסך. כמו בכל שנה, הפסטיבל מתקיים ברחבת התיאטרון ירושלים ומזמין את הקהל לחגוג עם מיטב היוצרים והאמנים באווירה קיצית תחת כיפת השמים. כל יום מימי הפסטיבל מחולק לשני מופעים: מופע לפני השקיעה בשעה 17:00, המיועד לילדים ולמשפחות ומארח הצגות ומופעי ילדים מהמיטב הקיים בארץ ומופע אחרי שקיעה בשעה 21:30, המיועד לקהל שוחר תרבות ויצירה. הבמה והמסך.

 

פסטיבל רוקדים בתיאטרון ירושלים

החל מקיץ 2017, פסטיבל ריקודים עם שיעורים ומסיבה, באוירה קסומה, תחת כיפת השמים. שלושה ימים, ברחבה אחת, כולם רוקדים.

 

 

 

פסטיבל ישראל
מתקיים מדי שנה באביב וכולל מופעים בינלאומיים בכל תחומי אמנויות הבמה, בכורות של יצירות ישראליות ומחוות מיוחדות לאמנים ישראלים מובילים.

פסטיבל העוד
מציג את העוד, מלך הכלים במרחב המזרח תיכוני, ככלי המאחד ומקשר בין תרבויות ומסורות מוסיקליות שונות במזרח התיכון, אזור הים התיכון ותת-היבשת ההודית.

פסטיבל ירושלים לאמנויות
תשעה ימים של חגיגה משכרת, עם מאות אמנים, זמרים, רקדנים ועשרות מופעים.
הפסטיבל שם לו למטרה לקדם, לטפח ולעודד את תחומי היצירה המגוונים ולהציג לקהל הרחב מופעי איכות ייחודיים במחירים עממיים.

פסטיבל ההולוגאב
פסטיבל המקדם את היצירה האתיופית,  יוצרים ישראלים ובינלאומיים.

חג המוסיקה
מסע מוסיקלי של היוצרים הישראלים על כל גווניהם. במהלך הפסטיבל מוצגות יצירות רבות, חלקן בבכורה עולמית, מאת המלחינים הבולטים והותיקים ועד לצעירים של ימינו.

רחבת התיאטרון
בנוסף לפסטיבלים הגדולים, רחבת התיאטרון מארחת הופעות רחוב, פסלים חיים, ציורי-קיר ומדרכות, Video Mapping ועוד.